Dalgıç bir pompanın çok ucuza satın alınabileceği kesinlikle doğru olsa da problemler çok uzakta olmayabilir.

Bir kerelik kullanım için bu ucuz pompalar sadece o anlık çözümlerdir. Bununla birlikte, bodrumunuzun veya temel drenajınızın korunması için sürekli, günlük kullanım için dalgıç bir drenaj pompasına güvenmeniz gerekiyorsa, doğru marka ve modeli seçmek dikkatli bir şekilde dikkate değerdir.

Biz yerli ve ticari dalgıç pompaların en tanınmış tedarikçilerinden biriyiz ve herhangi bir uygulama için pompa boyutu ve tipi hakkında doğru tavsiyeler veren ücretsiz bir hizmet sunuyoruz.

Her biri kendi performansına ve fonksiyonuna sahip birçok küçük dalgıç var. Çok sayıda üretici ve markayı temsil ettiğimiz için, gerçek bir “Tek Noktadan Pompa Mağazası” nız ve müşteriler için en iyi teknik ve ekonomik seçimi elde etmek için uzman tavsiyesi sunmak için mükemmel bir şekilde konumlandırılmışız ve ilk seferinde doğru şekilde alacağız.

Momentum Pompa bu yıl, PKS  serisini piyasaya sundu. Bu, 25.5m’ye kadar olan yüksek kafalar için uygundur ve drenaj, havuzlardan veya havuzlardan su ekstraksiyonu veya taşkın suyunun dahili veya harici olarak bir binaya çıkarılması için kullanılabilen 39m3 / saate kadar akar.

Dahili motor soğutması da içeren bu ünitelerin sağlam paslanmaz çelik tasarımı, hem tamamen hem de kısmen suya batırılmış olarak sürekli çalışabilecekleri anlamına gelir. Pompalar kendi şamandıra kontrollerinden duracak ve başlayacak ve üst deşarj konfigürasyonları kendi kendine havalandırıldığından 40 cm çapa kadar küçük haznelere sığmalarını sağlar.

Bu özelliklerin kombinasyonu, Momentum pompalarının kullanımlarında çok esnek oldukları ve kuru çalışma, hava kilitleme veya kum veya benzeri aşındırıcılardan genel aşınma nedeniyle diğer pompaların arızalandığını görebilecek anormal drenaj koşullarından etkilenmediği anlamına gelir.

Bu nedenle, ucuz bir üründe para harcamadan önce, bazı sağlam tavsiyeler ve gönül rahatlığı için BBS SU SİSTEMLERİNİN. uzmanlarını aramaya değer!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir